* Το AEKTVLIVE  δεν φέρει καμία ευθύνη αν τα live stream κολλάνε ή δεν παίζουν.
** Τα links ανοίγουν 5-10 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, συνήθως. LIVE ΑΓΩΝΕΣ -Δείτε ΖΩΝΤΑΝΑ όλους τους αγώνες ποδοσφαίρου της ΑΕΚ Μόνον Εδώ ο αγώνας αρχίζει την ωρα που ξεκινά να παίζει Αν σας κολλησει απλα κανετε επανεκκίνηση τής σελίδας

Έφυγε «σκασμένος» ο Μελισσανίδης

Εμφανώς απογοητευμένος απ’ την ήττα της ΑΕΚ αποχώρησε απ’ το Μενίδι ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης της «Ένωσης» παρακολούθησε τα τελευταία λεπτά δίπλα στα κάγκελα του αγωνιστικού χώρου. «Σκασμένος» απ’ την εξέλιξη του αγώνα της ΑΕΚ με τη Θύελλα Ραφήνας (1-0) αποχώρησε απ’ το γήπεδο του Μενιδίου ο Δημήτρης Μελισσανίδης.

Ο διοικητικός ηγέτης της «Ένωσης» παρακολούθησε το μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού από μπουθ στα επίσημα και δέκα λεπτά πριν τη λήξη κατέβηκε προς την έξοδο.

Αντίθετα με την εντύπωση που δημιουργήθηκε ωστόσο, δεν έφυγε, αλλά παρακολούθησε τα τελευταία λεπτά του ματς απ’ τα κάγκελα στον αγωνιστικό χώρο.

Βλέποντας την «Ένωση» να δέχεται το γκολ στις καθυστερήσεις και φεύγοντας εμφανώς απογοητευμένος αμέσως μετά.